Przejdź do treści
  1. Strona Główna
  2. Zamów receptę

Zamów
receptę

Wypełnij poniższy formularz, by otrzymać receptę na leki niezbędne do kontynuacji leczenia. Recepty online mogą być wypisywane tylko i wyłącznie na lek przyjmowany na stałe przez Pacjenta, jeżeli wynika to z dokumentacji medycznej.

Usługa dostępna jest jedynie dla pacjentów Przychodni Lekarz Domowy.

UWAGA: nie wystawiamy recept na środki odurzające i psychotropowe (w tym nasenne, uspokajające i opioidowe przeciwbólowe) przez stronę www bez aktualnego badania przeprowadzonego podczas wizyty lekarskiej.
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia obowiązującym od 2 sierpnia 2023 roku wystawienie e-recepty na środki odurzające i psychotropowe w ramach kontynuacji leczenia możliwe jest wyłącznie, jeśli od ostatniej wizyty u lekarza nie upłynęły 3 miesiące. Jeśli konsultacja miała miejsce ponad 3 miesiące temu konieczne jest ponowne umówienie się na wizytę celem kontynuacji leczenia.
E-recepta na pozostałe leki w ramach kontynuacji leczenia zostanie wystawiona w ciągu 2 dni od wysłania formularza. Jej kod otrzymasz w wiadomości SMS na podany przez Ciebie numer. W przypadku braku możliwości przekazania kodu recepty w wiadomości SMS, recepta tradycyjna (w wersji papierowej) będzie oczekiwać do odbioru w rejestracji przychodni.

 
 
 
 

* pola wymagane

Klikając "Zamów receptę" wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Przychodnia w Bolesławcu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu.