Przejdź do treści
Nie wystawiamy recept na środki odurzające i psychotropowe (w tym nasenne, uspokajające i opioidowe przeciwbólowe) przez stronę www bez aktualnego badania przeprowadzonego podczas wizyty lekarskiej.
  1. Strona Główna
  2. Zamów receptę

Zamów
receptę

Wypełnij poniższy formularz, by otrzymać receptę na leki niezbędne do kontynuacji leczenia. Recepty online mogą być wypisywane tylko i wyłącznie na lek przyjmowany na stałe przez Pacjenta, jeżeli wynika to z dokumentacji medycznej.

Usługa dostępna jest jedynie dla pacjentów Przychodni Lekarz Domowy.

UWAGA: nie wystawiamy recept na środki odurzające i psychotropowe (w tym nasenne, uspokajające i opioidowe przeciwbólowe) przez stronę www bez aktualnego badania przeprowadzonego podczas wizyty lekarskiej.
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia obowiązującym od 2 sierpnia 2023 roku wystawienie e-recepty na środki odurzające i psychotropowe w ramach kontynuacji leczenia możliwe jest wyłącznie, jeśli od ostatniej wizyty u lekarza nie upłynęły 3 miesiące. Jeśli konsultacja miała miejsce ponad 3 miesiące temu konieczne jest ponowne umówienie się na wizytę celem kontynuacji leczenia.
E-recepta na pozostałe leki w ramach kontynuacji leczenia zostanie wystawiona w ciągu 2 dni od wysłania formularza. Jej kod otrzymasz w wiadomości SMS na podany przez Ciebie numer. W przypadku braku możliwości przekazania kodu recepty w wiadomości SMS, recepta tradycyjna (w wersji papierowej) będzie oczekiwać do odbioru w rejestracji przychodni.

 
 
 
 

* pola wymagane

Klikając "Zamów receptę" wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Przychodnia w Bolesławcu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu.